CARETTA CARETTA HOTEL'E HOŞGELDİNİZ 

Ailece işlettiğimiz otelimiz 15 milyon yıldır bölgede yaşamını sürdüren caretta caretta kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İztuzu sahili ile Apollo' nun torunu Kaunos' un kurduğu antik şehir Kaunos’ un yanında, küçük ama şirin, sakin fakat eğlenceli bir kasaba olan Dalyan’ ın merkezindedir.

ODALARIMIZ

Otelimizde 15 oda bulunmaktadır. Bunlardan iki tanesi tek kişilik oda’dır, diğerleride çift kişilik odadır.

Aslında; yatacak konforlu bir yatak, ücretsiz internet erişimi, günlük ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz 24 saat sıcak suyu olan duşlu bir banyo, tertemiz çarşaflar, yumuşacık havlular, çay ve kahve yapmanıza olanak sağlayacak minik bir kettle ve düzenli olarak, titizlikle temizlenmiş küçük, sevimli bir odadan fazla da bir şey vaat etmiyoruz.  Ama emin olabilirsiniz ki verdiğimiz her hizmetin altında samimiyet var, bir dostu ağırlamanın heyecanı var, profesyonellik var ve en önemlisi sevgi var. Biz işimizi severek yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz :)

TERASIMIZ

Terasımızı otelimizin kalbi olarak düşünün. Bu alan, geleneksel Türk kahvaltısı yapabileceğiniz, taze sıkılmış meyve sularının tadına varabileceğiniz, ve rahat bir ortamda uzanırken güneşlenip kitap okuyabileceğiniz, kaya mezarları üzerinde gün batımını hayranlıkla seyredebileceğiniz, arkadaşlarınızla sohbet edip, tavla oynayabileceğiniz bir alandır. Alkolsüz içecekler, atıştırmalıklar ve meyveler terasta siz misafirlerimize sunulmaktadır.

Spor yayınları, film ya da oyun geceleri, barbekü ve fix menü akşam yemekleri gibi diğer özel etkinlikler de zaman zaman terasta düzenlenmektedir.